Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Włoch

Wycieczka do Włoch - 7 dni

Ceny od 1529 PLN

Włochy to także kraj gdzie przeplatają się wpływy kultur i architektury wielu narodowości m.in. arabskiej, greckiej, bizantyjskiej, a nawet normandzkiej. Daju się zabrać w swoja podróż z Baltc Tour. Z wycieczką do Włoch zwiedzimy Florencję, Rzym, Watykan, Asyż i Wenecję.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Włochy

Wycieczka do Rzymu - Wenecja

Ceny od 1189 PLN

Rzym jako największy ośrodek turystyczny z bardzo bogatymi zabytkami starożytności i średniowiecza, kościoły, bazyliki, Koloseum, pałace, akwedukty, fontanny i wiele innej architektury zabytkowej, niezwykle bogate muzea. Miasto położone na siedmiu wzgórzach przeżywało w swojej długoletniej historii wzloty i krwawe upadki. W trakcie wycieczki odwiedzimy także niegdyś morską potęgę Wenecję. Miasto miłości i zakochanych.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Włochy

Wycieczka objazdowa Włochy - Perły Italii

Ceny od 2169 PLN

Włochy to kraj obdarzony hojnie przez naturę i bogactwem różnorodnego krajobrazu. Znajdziemy tu zaśnieżone stoki Alp schodzące w stronę morza, malownicze doliny, liczne rzeki i jeziora. Wycieczki do Włoch z Baltic Tour to nie tylko metropolia i duże miasta lecz szczególnie wszystkie małe, ciche i spokojne miasteczka, w których czas płynie powoli pośród ich rdzennych mieszkańców i licznych wielowiekowych zabytków.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zapraszamy na objazdową wycieczkę do Włoch. Czas trwania wycieczki do Włoch 9 dni. W trakcie wycieczki obejrzymy nie tylko metropolia ale i małe, ciche i spokojne miasteczka, gdzie czas płynie powoli.

Włochy

Wycieczka do Toskanii - Florencja, Siena, Piza

Ceny od 1589 PLN

Włochy to kraj przyciągający od wieków podrózników i pielgrzymów a Toskania jest najbardziej znanym regionem słynącym z niesamowitych zabytków i urzekajacych krajobrazów. Położony nad morzem Tyrreńskim w dolinie rzeki Arno, pośród wyżynnych przedgórzy i stoków Apeninów. Pełna urokliwej urody Florencja, stolica Toskanii, to kolebka Odrodzenia oraz miasto znakomitych twórców tej epoki. Daj się ponieść emocjom z Baltic Tour.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Włochy to kraj przyciągający od wieków podróżników i pielgrzymów a Toskania jest najbardziej znanym regionem słynącym z niesamowitych zabytków i urzekających krajobrazów.

Włochy

Wycieczka do Włoch to nie lada gratka dla wszystkich miłośników pięknych krajobrazów, zapierających dech w piersiach zabytków i wybornego jedzenia. Poza wycieczkami do Wenecji czy Florencji ogromnym powodzeniem cieszy się wycieczka do Rzymu – miejsca jednoczącego skrajności, które budzi nie tylko zachwyt, ale również szacunek i podziw.

Miasto, które położone jest na siedmiu wzgórzach może pochwalić się najpiękniejszą na świecie historią i niezwykle bogatą architekturą. Średniowieczne kościoły, renesansowe pałace, tajemnicze muzea Watykanu, słynne teatry i fontanny to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na turystów.

Oferowana przez Baltic Tour wycieczka do Włoch i Rzymu pozwoli Ci odkryć najbardziej fascynujące i magiczne miejsca, które skrywają w sobie wiele piękna. Zapraszamy!

w górę