W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Pielgrzymki do Wilna

Ceny od 349 PLN

Wilno to nie tylko atrakcyjne, historyczne miasto, to także miejsce kultu religijnego. Wiele zabytkowych kościołów i sanktuariów przyciąga rzesze pątników, którzy pielgrzymką i modlitwą dają wyraz świadectwa swojej wiary. Podczas pielgrzymki do Wilna odwiedzimy, Ostrą Bramę, Szawle z górą tysięcy krzyży czy Szydłów – największe sanktuarium kultu maryjnego, to tylko kilka propozycji, gdzie możesz przeżyć duchowe rekolekcje.

Terminy pielgrzymki do Wilna są do uzgodnienia. Po drodze do Wilna można zaplanować zwiedzanie sanktuarium w Gietrzwałdzie, Świętą Lipką, Studzienniczą sanktiarium, kamedułów w Wigrach, rejs statkiem po jeziorach augustowskich szlakiem papieskim, a na Litwie górę Krzyży i Klasztor w Pożajściach pod Kownem.

Dostępne terminy:
Zadaj pytanie

Szczegóły i koszty i program przesyłamy na zapytanie. Prosimy o kontakt: biuro@baltictour.pl

lub tel.: 22 3492289

Litwa

Stolica : Wilno

Język urzędowy: litewski

Waluta: lit (LTL) 1 LTL = 100 centów, 1 LTL to około 1,20 PLN

Różnice czasowe: po przyjeździe na Litwę należy przesunąć wskazówki o 1 godzinę do przodu względem czasu polskiego.

Wizy: obywatele polscy nie potrzebują wizy wjazdowej. Podróżujący po terytorium Litwy obywatele RP muszą mieć ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty.

Placówki dyplomatyczne

Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Wilnie

Smelio 20A, 10323 Wilno

Tel. +370 5 2709005

Wydział Konsularny Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie

Smelio g-ve 22A, 10323 Wilno

Tel. +370 5 2709004

Klimat

Klimat umiarkowany ciepły, przejściowy między morskim nad wybrzeżem bałtyckim i o wzrastających ku wschodowi cechach kontynentalnych, występują charakterystyczne silne wiatry i szybkie zmiany pogody. 

Żeby zarezerwować wycieczkę, wypełnij poniższy formularz:

Dane zamawiającego wycieczkę
?
?
 
?
?
 
 
 
 
 
Jeśli zamawiasz wycieczkę tylko dla siebie - po prostu kliknij przycisk "Wyślij" na dole formularza. Jeśli dla kilku osób - wpisz ich dane w poniższych polach.
 
Dane drugiego uczestnika
Dane trzeciego uczestnika
Dane czwartego uczestnika
Dane piątego uczestnika
 
* - pola wymagane
 
w górę