Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Wilna | Na Litwę | Wycieczka Kraje Bałtyckie

Wycieczki do Wilna 3 dni

Ceny od 589 PLN

Wilno idealne miejsce na rodzinną wycieczkę. Różnorodność architektury i mnóstwo atrakcji, piękne pejzaże i zieleń przyrody. Ta stolica Litwy kusi turystów swoją niezwykle ciekawą historią. Wilno to miasto o wielu twarzach: zabytki, klimatyczne restauracje, hotele, kawiarnie, sklepy i mnóstwo miejsc, aby spędzić wyjątkowe chwile z najbliższą rodziną lub przyjaciółmi. 

Terminy dla grup powyżej 10 osób. Zapraszamy

Litwa

Wycieczka Kraje Bałtyckie (Ryga, Tallinn ...)

Ceny od 1139 PLN

Wychodząc naprzeciw ku potrzebom naszych klientów przedstawiamy Państwu ofertę kilkudniowego wyjazdu do krajów bałtyckich. Wycieczka na Łotwę Estonię i Finlandię stają się coraz bardziej popularnym miejscem dla polskiego turysty. Dzięki naszym przedstawicielom w tym regionie, możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości standardy podróży, zwiedzania z miejscowymi przewodnikami oraz zakwaterowania. Z naszą agencją Baltic Tour mają Państwo szansę na udane zwiedzenie krajów bałtyckich z ich stolicami, Ryga, Tallinn, Helsinki.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Wycieczka do Rygi, Tallinna i Helsinek to poznanie piękna i historii tych wspaniałych stolic.

Estonia

Wycieczki do Wilna - 4 dni

Ceny od 784 PLN

Przeżyj niezapomniane chwile w Wilnie - stolicy Litwy i jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast Europy. Wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO Stare Miasto zachwyca prawie dwoma tysiącami średniowiecznych, gotyckich, renesansowych i barokowych budynków. Swoją wyjątkowością przyciąga także XIII wieczny Zamek Górny, z którego rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Wycieczka do Wilna 4 dni z Warszawy, Łomży, z Białegostoku, Augustowa - więcej czasu na spokojne zwiedzanie Wilna i zaułków starówki wileńskiej.

Litwa

Wycieczka po Litwie

Ceny od 959 PLN

Wyjątkowa okazja, aby z Baltic Tour zwiedzić najwspanialsze miasta Litwy, która idealnie łączy w sobie elementy historii, przyrody i współczesnego życia. Odkryj piękno natury, dziedzictwo kulturowe i wspaniałych ludzi. Z nami poznasz zakątki, o których nawet nie marzyłeś. Zwiedzanie Kowna, Kłajpedy, Połągi, Wilna, Szawl, Trok i mnóstwo pełnych wrażeń atrakcji, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zapraszamy bliżej poznać sąsiedni kraj. Polecamy !!! Wycieczka na Litwę, gdzie zwiedzimy Kowno, Kłajpedę, Połągę, Szawle, Wilno i Troki na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Wycieczka Druskienniki - Augustów

Ceny od 549 PLN

Szukasz raju na ziemi, gdzie możesz wypocząć i zapewnić swoim zmysłom prawdziwą ucztę dla ducha? Baltic Tour przygotował dla Ciebie wyjątkową ofertę. Wycieczka do Druskiennik, najnowocześniejszego i największego litewskiego uzdrowiska usytuowanego nad samym Niemnem. Wśród wyjątkowej flory i fauny, ze sprzyjającym mikroklimatem, odnajdziesz upragniony spokój. Idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Wycieczka do Druskiennik z Warszawy z pobytem w uzdrowisku Druskienniki na Litwie. Dlachętnych rejs statkiem po Niemnie i pobyt w aquaprku to niezapomniane przeżycie z Baltic Tour. Zapraszamy.

Litwa

Pielgrzymki do Wilna

Ceny od 349 PLN

Wilno to nie tylko atrakcyjne, historyczne miasto, to także miejsce kultu religijnego. Wiele zabytkowych kościołów i sanktuariów przyciąga rzesze pątników, którzy pielgrzymką i modlitwą dają wyraz świadectwa swojej wiary. Podczas pielgrzymki do Wilna odwiedzimy, Ostrą Bramę, Szawle z górą tysięcy krzyży czy Szydłów – największe sanktuarium kultu maryjnego, to tylko kilka propozycji, gdzie możesz przeżyć duchowe rekolekcje.

Terminy pielgrzymki do Wilna są do uzgodnienia. Po drodze do Wilna można zaplanować zwiedzanie sanktuarium w Gietrzwałdzie, Świętą Lipką, Studzienniczą sanktiarium, kamedułów w Wigrach, rejs statkiem po jeziorach augustowskich szlakiem papieskim, a na Litwie górę Krzyży i Klasztor w Pożajściach pod Kownem.

w górę