Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Wiednia i Bratysławy

Wycieczka do Wiednia i Bratysławy

Ceny od 789 PLN

Miasta leżące nad modrym Dunajem, stolice państw Wiedeń i Bratysława. Bogata architektura Wiednia pokazuje całą historię miasta od czasów rzymskich aż po dynastię Habsburgów. Na chwilę wytchnienia polecamy pyszny sernik popijając wiedeńską kawą. Bratysława bogactwo historii przeplatające się ze współczesną zabudową typową dla stolic Europy Środkowej. Baltic Tour poleca doskonały kunszt słowackich kucharzy, a szczególnie browarników.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

Austria

Wycieczka do Wiednia to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wybornej kuchni, przepięknej muzyki oraz uroczych kamieniczek i eleganckich pałaców. Bogata architektura stolicy Austrii jest doskonałym odzwierciedleniem historii miasta od czasów rzymskich po dynastię Habsburgów.

Współczesny Wiedeń jest jednym z najpiękniejszych miast świata i prawdziwą skarbnicą fascynujących dzieł sztuki. Baltic Tour zaprasza Cię na wspaniałą przygodę, w trakcie której będziesz mógł odkryć wszystkie wspaniałości skrywane przez stolicę Austrii. Już dziś skorzystaj z tej okazji!

w górę