W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczka do Czech, wyjazdy do Pragi i Budapesztu

Wycieczki do Pragi 3 dni

Ceny od 689 PLN

Wycieczka do Pragi to spełnienie marzeń. Baltic Tour zaprasza Cię do miasta, w którym architektura pretenduje do rangi sztuki. Przejdź się najstarszym mostem świata, który łączy dwa brzegi Wełtawy, podziwiaj malownicze domy podczas rejsu, zakochaj się w Starym Mieście i spróbuj najsłynniejszych czeskich potraw. Wycieczka do Pragi, pobudzi Twoje wszystkie pozytywne zmysły. Skorzystaj z takiej okazji. Wycieczka do Pragi to wycieczka która pozostawi dobre wrażenie i chęci powrotu do tego cudownego miasta.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób zapraszamy

Czechy

Wycieczka Praga i Kutna Hora

Ceny od 844 PLN

Odkryj magię Pragi, nowoczesnego i tętniącego życiem miasta, które jest stolicą Czech. Z Baltic Tour zobaczysz wiele ciekawych atrakcji, zabytków i spędzisz czas nie mając chwili na nudę. Praga zachwyci Cię starannie odrestaurowaną architekturą, która współgra z otoczeniem, urozmaiconym zielony krajobrazem, pięknymi wzgórzami widokowymi. Kutna Hora to miasto, które posiada duszę. Daj się mu odkryć.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. Zapraszamy

Czechy

Wycieczki do Budapesztu 4 dni

Ceny od 789 PLN

Budapeszt to nie tylko miejsce łączące wyjątkową architekturę, historię i tradycję. To także miasto, którego piękno można odkrywać nawet nocą. Zabierz znajomych i skorzystaj z oferty jaką przygotowało dla Ciebie Baltic Tour. Budapeszt to miasto niezwykłych miejsc i wydarzeń na światowym poziomie: koncerty, cykliczne imprezy, wystawy, przedstawienia teatralne oraz wiele nowoczesnych form spędzania czasu. Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. Zapraszamy
Wycieczka do Budapesztu z Baltic Tour.

Węgry

Budapeszt i Węgierskie Winnice

Ceny od 864 PLN

Nietypowa wycieczka do Budapesztu - szlakiem węgierskich winnic - to prawdziwa uczta dla smakoszy win i nie tylko. W trakcie wycieczki zwiedzimy winnice gdzie będzie można z kieliszkiem dobrego wina podziwiać piękne karojobrazy winnic i zjeść smaczną kolację. Przy okazji zwiedzimy także stolicę Węgier - Budapeszt.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 
Wycieczka szlakiem węgierskich winnic to uczta nie tylko dla duszy ale i ciała. Zapraszamy do zapoznania się z tradycją winiarską naszych południowych sąsiadów.

Węgry

Czeskie Zamki i Winnice - Praga 4 dni

Ceny od 914 PLN

Wycieczki do Pragi, to nie tylko sama stolica Czech ale urokliwe i piękne zakątki Moraw i degustacja miejscowych trunków. To także zwiedzanie zamków czeskich i poznawanie ich historii. Zapraszamy na ten aryciekawy wyjazd z Baltic Tour.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób

Polecamy nietypowe zwiedzanie Czech z wycieczką po winiarskim zakątku Moraw, oraz z degustacją miejscowych wyrobów winiarskich. W programie jest także zwiedzanie Pragi.

Czechy

Wycieczka do Czech, a zwłaszcza wycieczka do Pragi to jedno z największych marzeń każdego z nas. Czeskie miasto to jedno z najpiękniejszych miejsc świata – romantyczne i tętniące życiem, stare i nowe jednocześnie. Tutejsza architektura pretenduje do rangi sztuki. Każda z praskich dzielnic ma swoją niepowtarzalną atmosferę i niepowtarzalny urok.

Podobnym zainteresowaniem cieszy się wycieczka do Budapesztu, magicznego miasta, które po prostu trzeba odwiedzić. Stolica Węgier kusi wspaniałą tradycją, historią i zapierającą dech w piersiach architekturą, której piękno można odkrywać nawet nocą. Baltic Tour zaprasza Cię na wspaniałą przygodę, w trakcie której będziesz mógł odkryć tajemnice i wspaniałości zarówno czeskiej, jak i węgierskiej stolicy.

Już dziś skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji!

w górę