W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Petersburga, Moskwy

Petersburg samolotem z Warszawy

Ceny od 2999 PLN

Na  świecie znajduje się wiele miast, które swym ogromem i pięknem potrafią robić niesamowite wrażenie. Jednym z takich miast jest rosyjski Sankt Petersburg. Jeśli Państwo skorzystają z usług naszego biura turystycznego Baltic Tour, będziecie mieć niesamowitą okazję ujrzenia tej perełki architektonicznej. Organizujemy także wycieczki dla małych grup i wg indywidualnego zamówienia. Wszystkie nasze wycieczki samolotem do Petersburga i Moskwy są gwarantowane i odbywają się już przy grupie 4 osobowej. Proponujemy wyloty z Warszawy a także z Berlina. Poniżej przykładowy program.

Na zamówienie dla minimum 4 osób możemy zorganizować wycieczkę do Sankt Petersburga w dogodnym dla Państwa terminie. Proponujemy wyloty z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa a także z Berlina. 

02.06-06.06.2020
06.06-10.06.2020
18.06-22.06.2020
26.06-30.06.2020

Rosja

Moskwa - Petersburg 7 dni samolotem

Ceny od 3999 PLN

Łączona wycieczka zwiedzania dwóch największych miast Rosji - Moskwy i Sankt Petersburga. Wycieczka samolotem to idealne rozwiązanie aby mieć więcej czasu na zwiedzanie tych niesamowitych miast. Moskwa - stolica kraju, centrum finansów i biznesu z architektonicznymi atrakcjami miasto, oraz dostojny Sankt Petersburg nad rzeką Newą - perełka kultury, historii i zabytków Rosji. Odkryj magię tych miast razem z Baltic Tour. Organizujemy także wycieczki dla małych grup i wg indywidualnego zamówienia. Nasze wycieczki są gwarantowane i odbywają się już przy grupie 4 osobowej. Proponujemy wyloty z Warszawy a także z Berlina

Łączona wycieczka zwiedzania dwóch największych miast Rosji - Moskwy i Sankt Petersburga. Organizujemy wycieczki dla małych grup i wg indywidualnego zamówienia. Nasze wycieczki odbywają się już przy grupie 4 osobowej.Proponujemy wyloty z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa a także z Berlina.

Rosja

Wycieczka do Petersburga 8 dni Białe Noce

Ceny od 1840 PLN

Niesamowita okazja, aby z Baltic Tour cofnąć się do III wieku n.e i tak jak nasi praprzodkowie przemierzyć Bursztynowy Trakt, który zaprowadzi nas wprost do Santk Petersburga. Przejazd przez Litwę, Łotwę i Estonię oraz zwiedzanie największych miast położonych na trasie bursztynowego szlaku. W planach także rejs wycieczkowym statkiem i zwiedzanie Bursztynowej Komnaty i wielu innych atrakcji. 4 noclegi w samym Sankt Petersburgu


Terminy na zamówienie dla zorganizowanych grup.
Białe Noce autokarem. Zapraszamy na wycieczkę do Petersburga jeszcze w szczycie "Białych Nocy". Zwiedzimy także miasta położone na trasie bursztynowego szlaku, Tallinn, Rygę, Dyneburg i Kowno.

Rosja

Moskwa samolotem 5 dni

Ceny od 3300 PLN

Moskwa miasto kontrastów staję się także centrum finansowym w tej częsći świata. W Moskwie obejrzymy stare zabytki architektoniczne i nowoczesne budowle.  Moskwa może się pochwalić doskonale rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej. Do najwybitniejszych osiągnięć należy sieć metra, którą zaczęto budować jeszcze w latach trzydiestych ubiegłego wieku. Moskwa to obowiązkowy punkt na mapie podróży po świecie. Polecamy wycieczki do Moskwy samolotem, bezpośrednie wyloty z Krakowa i Warszawy. Organizujemy wycieczki do Moskwy dla małych grup i na indywidualne zamówienia.

Na zamówienie dla minimum 6 osób możemy zorganizować wycieczkę do Moskwy w dogodnym dla Państwa terminie. Proponujemy wyloty z Warszawy a także z Berlina. 
Wyloty z Warszawy, a także z Berlina.
Termin 30.04 - 04.05.2020 - potwierdzony

Rosja

Wycieczka do Królewca - Kaliningradu

Ceny od 999 PLN

Baltic Tour zaprasza Cię w podróż do Królewca. Zapewniamy liczne atrakcje, wizyty w muzeach, teatrach, galeriach sztuki i zabytkowych obiektach. Doświadczysz niepowtarzalnej atmosfery miasta i poznasz zapierający dech w piersiach rytm Królewieckich dyskotek i nocnych klubów. To miasto potrafi zachwycać. Odkryj tajemnice królewieckiej architektury i historii. Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę. 

Terminy - na zamówienie
Baltic Tour zaprasza Państwo na wycieczkę do Królewca. Tuż przy granicy z Polską odkryj niegdyś miasto zamknięte i doświadcz niepowtarzalnej atmosfery Królewca. Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę.

w górę