W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Paryża i Lazurowym Wybrzeżem

Wycieczka do Paryża 5 dni

Ceny od 1229 PLN

Paryż jest dzisiaj jedną wielką atrakcją turystyczną. Stare dzielnice, gdzie do dziś nadal stoją XVII wieczne domy, sąsiadują z XIX wiecznymi bulwarami, a obok wznoszą się nowoczesne szklane budowle. Paryż - dyktatura mody, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, pobudza talent artystów, wyzwala wyobraźnię i przyciąga swoim urokiem. Poczuj ten niebiański smak z Baltic Tour.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Proponowana przez nas wycieczka do Paryża dostarczy Państwu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Paryż trzeba zobaczyć, a pokochasz go na pewno!

Francja

Wycieczka Lazurowe Wybrzeże 7 dni

Ceny od 1779 PLN

Południe Francji to najpopularniejszy region wypoczynkowy Morza Śródziemnego. Słynne kurorty Riwiery, Nicea z 5 kilometrowym pasem plażowym, San Remo ze słynnym festiwalem piosenki włoskiej i oczywiście Cannes z Aleją Gwiazd filmowych to wszystko na wycieczce z Baltic Tour - zapraszamy!

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Propozycja naszej wycieczki na Lazurowe Wybrzeże, gdzie odwiedzimy słynne kurorty San Remo, Cannes, Nicea to "pozytywne emocje bliżej niż myślisz".

Francja

Paryż i Zamki nad Loarą

Ceny od 1489 PLN

Paryż jest dzisiaj jedną wielką atrakcją turystyczną. Stare dzielnice, gdzie do dziś nadal stoją XVII wieczne domy, sąsiadują z XIX wiecznymi bulwarami, a obok wznoszą się nowoczesne szklane budowle. Paryż - dyktatura mody, miasto o nie powtarzalnej atmosferze, pobudza talent artystów, wyzwala wyobraźnię i przyciąga swoim urokiem. Poczuj ten niepowtarzalny smak z Baltic Tour. W dolinie Loary odwiedzimy przepiękne i urocze zamki francuskie.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Zapraszamy Państwa na wycieczki do Paryża, gdzie odwiedzimy słynne muzea i dzielnice, oraz zobaczymy przepiękne, zadbane i urocze zamki francuskie.

Francja
w górę