W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Norwegii i Skandynawii

Fiordy norweskie, Oslo i Bergen

Ceny od 5990 PLN

W trakcie wycieczki do Norwegii zwiedzimy piękne miasta, fiordy i lodowiec. Podczas trasy mamy kilka rejsów statkiem po fiordach oraz podróż wygodnym autokarem z miejscowym kierowcą. Hotele 3 lub 4* w których śpimy są w centrum miast lub w atrakcyjnych miejscach turystycznych (np. nad brzegiem fiordu). 

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Wycieczka do Norwegii, która pokaże jak najwięcej pięknych zakątków tego kraju. Zaplanowaliśmy ją tak aby zapewnić maksymalną wygodę. Wylot z Warszawy.

Wycieczka do Norwegii autokarem

Ceny od 2499 PLN

Wycieczka do Norwegii autokarem i promem w trakcie której odwiedzimy południową Norwegię, Danię oraz Szwecję. Obejrzymy po drodze fiord wewnętrzny Tyrifjorden oraz fiord graniczny Swinesundfiord. Zwiedzimy stolicę Norwegii Oslo oraz stolicę Danii Kopenhagę.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Białe Noce w Skandynawii. Wycieczka do Południowej części Norwegii autokarem i promem z Warszawy. Po drodze odwiedzimy stolicę Danii Kopenhagę oraz fiordy i stolicę Norwegii Oslo.

Skandynawia to szalenie atrakcyjny kierunek podróży. Idealnie nadaje się na samotną podróż, romantyczny wyjazd tylko we dwoje, szaloną wyprawę rowerową ze znajomymi, a także urlop z gromadką dzieci. Wycieczki do Skandynawii to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki i krajobrazy, ale także najciekawsze na świecie muzea, najpiękniejsze parki, najbardziej interesujące budowle oraz liczne atrakcje dla dzieci, z wioską świętego Mikołaja na czele.

Największym zainteresowaniem wśród turystów cieszy się wycieczka do Norwegii, kraju obfitującego w surową naturę, poszarpane fiordy i górskie szczyty. Oferowana przez nas wycieczka do Norwegii to niepowtarzalna okazja na zwiedzenie pięknych miast, zachwycających fiordów i lodowca. Podróż wygodnym autokarem, jak również rejs statkiem z pewnością sprostają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Zapraszamy!

w górę