Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Norwegii i Skandynawii

Fiordy norweskie, Oslo i Bergen

Ceny od 5990 PLN

W trakcie wycieczki do Norwegii zwiedzimy piękne miasta, fiordy i lodowiec. Podczas trasy mamy kilka rejsów statkiem po fiordach oraz podróż wygodnym autokarem z miejscowym kierowcą. Hotele 3 lub 4* w których śpimy są w centrum miast lub w atrakcyjnych miejscach turystycznych (np. nad brzegiem fiordu). 

28.06 - 04.07.2014 - stop 
12.07 - 18.07.2014 - polecamy
26.07 - 01.08.2014 - polecamy
09.08 - 15.08.2014 - polecamy
Wycieczka do Norwegii, która pokaże jak najwięcej pięknych zakątków tego kraju. Zaplanowaliśmy ją tak aby zapewnić maksymalną wygodę. Wylot z Warszawy.

Wycieczka do Norwegii autokarem

Ceny od 2499 PLN

Wycieczka do Norwegii autokarem i promem w trakcie której odwiedzimy południową Norwegię, Danię oraz Szwecję. Obejrzymy po drodze fiord wewnętrzny Tyrifjorden oraz fiord graniczny Swinesundfiord. Zwiedzimy stolicę Norwegii Oslo oraz stolicę Danii Kopenhagę.

02.07 - 06.07.2014 - polecamy
Białe Noce w Skandynawii. Wycieczka do Południowej części Norwegii autokarem i promem z Warszawy. Po drodze odwiedzimy stolicę Danii Kopenhagę oraz fiordy i stolicę Norwegii Oslo.

Skandynawia to szalenie atrakcyjny kierunek podróży. Idealnie nadaje się na samotną podróż, romantyczny wyjazd tylko we dwoje, szaloną wyprawę rowerową ze znajomymi, a także urlop z gromadką dzieci. Wycieczki do Skandynawii to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki i krajobrazy, ale także najciekawsze na świecie muzea, najpiękniejsze parki, najbardziej interesujące budowle oraz liczne atrakcje dla dzieci, z wioską świętego Mikołaja na czele.

Największym zainteresowaniem wśród turystów cieszy się wycieczka do Norwegii, kraju obfitującego w surową naturę, poszarpane fiordy i górskie szczyty. Oferowana przez nas wycieczka do Norwegii to niepowtarzalna okazja na zwiedzenie pięknych miast, zachwycających fiordów i lodowca. Podróż wygodnym autokarem, jak również rejs statkiem z pewnością sprostają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Zapraszamy!

w górę