Baltic Tour na YouTube

Wycieczka do Lwowa | Ukraina

Wycieczka do Lwowa - 3 dni

Ceny od 539 PLN

Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. Lwów stanowi nieformalną granicę pomiędzy Wschodem a Zachodem, między religiami prawosławiem i katolicyzmem. Ta różnorodność jest atutem Lwowa i przyciąga rzesze turystów zafascynowanych specyficzną atmosferą miasta.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy

Ukraina

Wycieczka Lwów - Podole

Ceny od 939 PLN

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Lwowa, miasta, które od wieków fascynuje i zachwyca turystów z całego świata. Kusi swoją wyjątkową ofertą kulturalną: mnóstwo teatrów, muzeów oraz zabytków renesansowych i barokowych. Odwiedzisz także Podole i miejsca, które odegrały znaczącą rolę w trylogii Sienkiewicza. Poczuj powiew historii i odkryj zapierające dech w piersiach zakątki.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Wycieczka do Lwowa i Podola do miejsc które odegrały znaczące role w trylogii Sienkiewicza. Poczuj powiew historii z Baltic Tour i naszymi najlepszymi przewodnikami ze Lwowa.

Ukraina

Wycieczka Lwów - Złota Podkowa 4 dni

Ceny od 744 PLN

Lwów dzięki swoim fascynującym uliczkom i licznym muzeom sprawia, że jest jednym z najbardziej ekscytujących miejsc do zwiedzania na Ukrainie. Piękne karajobrazy oraz mające za sobą "złoty wiek" fortece i zamki zobaczymy na wyjątkowej wycieczce z Baltic Tour, która jest połączeniem odkrywania uroczych, zabytkowych zakątków i subtelnej rozrywki wieczorem. Poznaj sekret miejsc, które rozkochało w sobie wielu wybitnych Polaków.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zobacz tak zwaną Złotą Podkowę z wycieczką do Lwowa z Warszawy 4 dni. W trakcie wycieczki odwiedzimy Żółkiew, Lwów, oraz piękne zamki w Olecku, Podhorcach, Złoczowie razem z naszymi najlepszymi przewodnikami ze Lwowa.

Ukraina

Wycieczka na Ukrainę do Kijowa

Ceny od 1239 PLN

Na proponowanej wycieczce Warszawa - Kijów zwiedzimy piękny Lwów, odwiedzimy miejsce urodzin J. Słowackiego w Krzemieńcu. W Kijowie spędzimy obejrzymy zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, święte miejsca dla prawosławia, pomniki wielkiej historii, oraz piekne parki i ogrody. Chętnych zapraszamy na rejs statkiem po wspaniałej rzece Dniepr.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę do Kijowa. Stolica Ukrainy - Kijów to dzisiaj potężna metropolia, tętniąca życiem, położona na wysokim brzegu pięknej rzeki Dniepr po którym możemy popłynąć statkiem.

Ukraina

Ukraina - szlakiem bohaterów trylogii

Ceny od 850 PLN

Przeniesiemy Państwa w świat bohaterów Sienkiewiczowskiej Trylogii. Odwiedzimy Lwów  - Krzemieniec - Zbaraż - Kamieniec Podolski - Chocim – Brzeżany - Lwów.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę po Ukrainie szlakiem bohaterów naszej trylogii. Odwiedzimy takie miejscowości jak Krzemieniec, Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim, Brzeżany, Lwów.

Ukraina

Ukraina - Huculszczyzna 4 dni

Ceny od 834 PLN

Huculszczyzna - region zachodniej części Ukrainyna w obszarze Karpat Wschodnich z malowniczą rzeką Prut. W trakcie wycieczki odwiedzimy takie miejscowości jak Jaremcze - sympatyczne małe miasteczko uzdrowiskowe, Worochtę jedną z najbardziej znanych wsi huculskich, znaną miejscowość narciarską Bukovel, a także znaną z targów kuców huculskich Kołomyję. Zapraszamy na zwiedzanie innej Ukrainy z Baltic Tour.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób.  Zapraszamy
Zapraszamy na zapoznanie się z "inną Ukrainą" wyjeżdżając z nami na wycieczkę na południowo zachodni region Ukrainy - Huculszczyznę.   

Ukraina
w górę