W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Chorwacji i Rumunii

Chorwacja - Medjugorie 7 dni

Ceny od 1479 PLN

Dla tych, którzy szukają idealnego połączenia wypoczynku i odkrywania wyjątkowych miejsc Baltic Tour przygotowało specjalną ofertę wycieczki do Chorwacji. Turkusowe jeziora, urokliwa fauna i flora, magiczne krajobrazy chorwackiej riwiery oraz zwiedzanie największych zabytkowych atrakcji tego kraju. Gotyckie klasztory, wytworne pałace czy miejsce kultu religijnego Medjugorie, to tylko część atrakcji jakie na Państwa czekają.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

Wypoczynek i zwiedzanie to wycieczka do Chorwacji i Medjugorie polecana przez Baltic Tour. Zwiedzimy atrakcje zabytkowe, oraz odpoczniemy nad pięknym Adriatykiem.

Chorwacja

Wycieczka do Rumunii i Transylwanii 8 dni

Ceny od 1725 PLN

Czy Rumunia jest krajem wampirów? Przekonaj się korzystając z oferty wypoczynku przygotowanej przez Baltic Tour. To jeden z atrakcyjniejszych i ciągle na nowo odkrywanych krajów Europy. Słońce, góry, morze, urzekające krajobrazy, ogrom bogactwa kulturowego i legend. Dowiedz się, które z nich są prawdziwe. Poznaj prawdziwe oblicze Rumunii kraju przygody i rozrywki.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

Niepoznana i wyjątkowa wycieczka do Rumunii. Poznaj piękne zakątki przyrody i urocze zamki na wycieczce do Rumuni z Baltic Tour. Podczas wycieczki zwiedzimy także stolicę Rumunii - Bukareszt

Rumunia
w górę