W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Wycieczki do Berlina, zamki Bawarii i Nadrenii

Wycieczka do Berlina - Poczdamu - Drezna

Ceny od 1069 PLN

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

Wycieczka do Niemiec z Baltic Tour gdzie zwiedzimy Berlin, Poczdam i Drezno to niezapomnianie przeżycie i odkrycie na nowo tych miast z naszymi wspaniałymi przewodnikami. Odległość do naszego zachodniego sąsiada pokonujemy już dobrą drogą i wygodnymi autokarami. Berlin to metropolia kultury i sztuki, w  Poczdamie poznamy przepiękne pałace rezydencji Sanssouci, a w Dreznie zachwycimy się starannie odbudowaną starówką.


Wycieczka do Berlina to odkrycie na nowo stolicy Niemiec. W trakcie wycieczki odwiedzimy odbudowaną starówkę Drezna a także Poczdam. Zapraszamy z Baltic Tour

Niemcy

Wycieczka do Berlina i Wyspa Tropikalna

Ceny od 249 PLN

Zakupy i odpoczynek, gdzie? w Berlinie. Baltic Tour poleca połączenie przyjemności z użytecznością. Zapraszamy na jarmak świateczny, połączony z szałem zakupów i relaksem na jednej z największych wysp tropikalnych w Europie. Możliwość pływania w Lagunie Bali i Morzu Południowym wraz z kompleksem wellness.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 
Odpoczniemy na "Wyspie Tropikalnej" w największej w Europie tropikalnej krainie rozrywki i wypoczynku i przy okazji zrobimy zakupy w Berlinie.

Niemcy

Wycieczka Zamki Bawarii 6 dni

Ceny od 1639 PLN

Bawaria to nie tylko imponujące alpejskie szczyty, czyste powietrze, bajkowe jeziora, ale i przepiękne bawarskie zamki i miasta tętniące życiem. Razem z Baltic Tour zwiedzimy tą cudowną krainę i spędzimy niezapomniane chwile. Zapraszamy na wspólną przygodę.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

Nasza propozycja wycieczki do Bawarii szlakiem pięknych zamków, to szansa na udany wyjazd i zapoznanie się z pięknymi i zadbanymi zamkami Bawarii.

Niemcy

Zamki Nadrenii - Heidelberg, Bacharach, Bonn

Ceny od 1639 PLN

Coś niesamowitego, na przestrzeni 65 km doliny nadreńskiej znajduje się ponad 40 zamków, wzniesionych na środkowych terasach w średniowieczu (XII–XIV w.) lub odbudowanych w XIX w. Baltic Tour zaprasza do zobaczenia niektórych bajkowych budowli w Heidelbergu, zwiedzanie starego miasta Koblencja.  Bacharach,  niesamowity rejs statkiem po Renie i wiele innych atrakcji do obejrzenia.

Terminy na zamówienie dla grup powyżej 10 osób. 

W nadreńskiej dolinie na przestrzeni 65 km znajduję się ponad 40 zamków. Mamy doskonałą okazję obejrzeć niektóre z tych budowli na wycieczce "Zamki Nadrenii" z Baltic Tour.

Niemcy
w górę