W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Sanatoria Druskienniki SPA

W odległości zaledwie 60 kilometrów od polskiej granicy znajdują się litewskie Druskienniki. Jest to największe i najnowocześniejsze uzdrowisko na Litwie. Położone jest wewnątrz pięknej i naturalnej Puszczy Orańsko-Druskiennickiej. Jest to idealne miejsce do podleczenia się z różnych dokuczających nam dolegliwości. Na terenie kompleksu znajduje się 9 różnych sanatoriów, z których każde oferuje różnego rodzaju metody relaksu i metod zdrowotnych. Korzystając z oferty Baltic Tour mają Państwo ogromną szansę na leczenie takich dolegliwości jak: zaburzenia przewodu pokarmowego, choroby układu krwionośnego, kręgosłupa, stawów, choroby systemu nerwowego, tarczycy, serca, różnego rodzaju choroby dermatologiczne. Personel sanatoriów jest niezwykle doświadczony. Przemawiają za nim już kolejne pokolenia gości, którzy zawsze wyjeżdżają stamtąd zadowoleni. Ponadto obsługa bardzo dobrze posługuje się językiem polskim. Według życzeń będziemy mogli dostosować pobyt w SPA według Państwa potrzeb, zarówno pod względem standardów usług jak i cen.

Jest to idealne miejsce dla każdego z członków rodziny. Dodatkowo na wszystkich czekają różnego rodzaju atrakcje. Dzięki swemu położeniu, Druskienniki są idealnym miejscem dla miłośników wędkowania. Ponadto duża ilość zielonych i lesistych terenów, to znakomita dogodność do przyjemnych spacerów.

Ogromną, dodatkową atrakcją jest miejscowa „Snow Arena”. To wielki ośrodek narciarski umieszczony całkowicie pod dachem. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z jazdy na nartach przez cały rok. Jest to pierwszy tego typu obiekt w tej części Europy. Czekają w nim na Państwa trzy trasy narciarskie, z czego dwie czynne są przez cały rok. Ich całkowita długość przekracza tysiąc metrów.

Jak widzą Państwo za jednym razem można mieć zarówno letnie jak i zimowe wakacje. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty i wybrać się do Druskiennik. Dzięki temu można połączyć aktywny wypoczynek z relaksacyjnym i zdrowotnym odpoczynkiem

w górę