W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Rezerwacja hoteli i bilety lotnicze

Wybierając usługi Baltic Tour nie muszą się Państwo obawiać o rezerwację hoteli i biletów lotniczych. Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku turystycznym już od wielu lat. Za naszym doświadczeniem przemawiają setki zorganizowanych wyjazdów oraz tysiące zadowolonych klientów. Stawiając na nas mają Państwo pewność, iż zostaną zakwaterowani w najlepszej jakości hotelach i skorzystacie Państwo ze sprawdzonych linii lotniczych. Dzięki stałemu naszemu przedstawicielstwu na miejscu oraz licznymi kontaktami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele różnego rodzaju hoteli w każdym z oferowanych przez nas miast lub regionów. Ponadto w wielu sytuacjach, szczególnie dla rodzin z dziećmi stosujemy odpowiednie zniżki.
Nasza oferta jest skierowana zarówno do grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych. Stała współpraca z miejscowymi hotelami i liniami lotniczymi owocuje pakietem zniżek, na jaki mogą Państwo liczyć korzystając z naszych usług.
Proponowane przez nas miejsca noclegowe są dostosowane do każdego turysty. Po wyborze przez Państwa odpowiedniego przedziału cenowego oraz lokalizacji, nasze biuro zajmie się już wszelkimi pozostałymi formalnościami.
Dokonujemy rezerwacji z każdej półki cenowej, dlatego dla wszystkich naszych klientów znajdziemy coś odpowiedniego. Ponadto będą mieli Państwo sami możliwość wyboru jednej z przedstawionych przez nas ofert.
Oczywiście oprócz samej rezerwacji hotelowej i lotnczej, będą mieli Państwo szansę także na skorzystanie z innych oferowanych przez nas promocji, w tym ciekawych programów zwiedzania miasta, rozrywkę kulturalną, aktywny wypoczynek, gry i zabawy, czy choćby wykupienie jednej z licznych wycieczek fakultatywnych.

W ramach kompleksowej obsługi podróży oferujemy:

  • Rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych
  • Rezerwacje hotelowe w kraju i za granicą
  • Sprzedaż biletów autokarowych, promowych i kolejowych
  • Sprzedaż polis ubezpieczeniowych
  • Pośrednictwo wizowe

Wybierając Baltic Tour stawiają Państwo na profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym Działem dla Firm.

w górę