W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Baltic Tour na YouTube

Petersburg samolotem

Ponieważ Sankt Petersburg leży w sporej odległości od naszego kraju, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę Sankt Petersburg samolotem. 

DOSTĘPNE TERMINY WYLOTÓW W 2014 ROKU DO SANKT PETERSBURGA TUTAJ...

Co powiedzą Państwo na wyprawę do tego rosyjskiego miasta samolotem?

Podróż z Warszawy do Sankt Petersburga samochodem czy autokarem może zająć nawet całą dobę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także przejazd autokarem, lecz o wiele bardziej komfortowym środkiem transportu w tym wypadku będzie samolot. Wycieczka samolotem do Sankt Petersburga to idealne rozwiązanie, aby mieć więcej czasu na zwiedzanie tego niesamowitego miasta.
Dzięki podróży lotniczej dotrą Państwo do Rosji w ciągu zaledwie dwóch godzin. Gwarantujemy wybór jedynie sprawdzonych i pewnych przewoźników lotniczych.
Biuro Baltic Tour na okres wyjazdu zarezerwuje dla Państwa bilety lotnicze, a na samym miejscu zostaną Państwo odebrani z lotniska, po czym zakwaterowani w wysokiej jakości hotelu.
Dzięki indywidualnemu ustalonemu planowi zwiedzania wraz z przewodnikiem będą mieli Państwo szansę na zobaczenie najważniejszych zabytków Sankt Petersburga. Dodatkowo oferujemy również pakiet dla indywidualnego turysty, który nie jest zainteresowany grupowym zwiedzaniem.

Daj się ponieść atmosferze wyjątkowości i tajemnicy. Prywatne rejsy rzekami i kanałami, obalanie mitów i odkrywanie sekretów Petersburga, zwiedzanie najpiękniejszych architektonicznych osiągnieć i czas na rozrywkę, którą zapewnią Ci liczne, pełne wyjątkowości centra rozrywki.

Ponadto będą mieć Państwo niesamowitą okazję poznania miejscowej kultury, obyczajów, zasmakowania lokalnych potraw i mocniejszych trunków, z których słyną lokale gastronomiczne.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta gwarantujemy wszystkim pełną satysfakcję z odbytej podróży. Stawiając na Baltic Tour, wybierają Państwo firmę z doświadczeniem oraz pełnym kredytem zaufania.

Zapraszamy do kontaktu z nami.


 
w górę